Yeme & İçme

Yerel, doğal, sağlıklı ve güvenilir mutfak

Mutfağımızda, Karadeniz’in  balıklarını , Ağva’nın yerel tatlarını, yöresel otlarını, leziz mantarlarını, zengin Ege  mutfağının geleneksel zeytinyağlıları ve  Akdeniz mutfağının spesiyalleri ile harmanladık.

*Tesisimizde son derece titizlikle sürdürdüğümüz  satın alma, imalat ve ürün saklama süreçlerimiz, bilgi almak isteyen tüm misafirlerimizin denetimine açıktır . Ürünlerimizde hiç bir surette hazır gıda ve katkılarına ve konserve ürünlere yer verilmemektedir. Turşular, reçeller, kek, kurabiye, ekmek, hamur işleri ve tatlılarımız tümüyle kendi mutfağımızda yüksek hijyen koşullarında imal edilmektedir. Zeytinyağı, ve peynirlerimiz düzenli olarak Ayvalık’tan, balımız Datça’dan, baharatlar Güney Doğu illerimizin bakanlık sertifikalı üreticilerden temin edilmektedir.

Memnuniyetiniz için…

  • Odalarımız internet sitemizde Yarım Pansiyon ve Oda&Kahvaltı seçenekleri ile satıştadır.
  • Oda&Kahvaltı konaklama planına konaklama, kahvaltı ve çay saati (Ekim ve Mayıs ayları arasında) ikramları dahildir.
  • Yarım pansiyon konaklama planına, kahvaltı, çay saati (Ekim ve Mayıs ayları arasında) ve alakart seçenekleri ile akşam yemeği dahildir.
  • Oda&Kahvaltı planını tercih eden , ancak akşam yemeğini de otelimizde almaya karar veren konuklarımız, yemek saatinin başlamasından 2 saat öncesine kadar (17:30) resepsiyonumuza bilgi vererek konaklama planlarını değiştirebilirler.
  • İnternet sitemiz dışındaki online kanallardan satış yapan platformlarda  tüm satışlar  Oda&Kahvaltı seçeneği ile sınırlıdır.
  • En iyi hizmet ve fiyat garantisi için her zaman sitemizden doğrudan rezervasyonu tercih ediniz.