Sık Sorulan Sorular

Covid önlemleri kapsamında restoran alanımız genişletilmiş ve masalar arasındaki mesafeler sağlık bakanlığının önerileri doğrultusunda yeniden düzenlenmiştir.

Restoran ve açık/kapalı ortak tüm alanlarımıza dışarıdan yiyecek içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır. 

Restoranımızın belli aralıklarla pencere ve kapıları açılarak doğal yollarla havalandırılmaktadır. Restorana gelirken yanınızda bir şal veya yedekte bir giysi  bulundurmanızı tavsiye ederiz.  

Oda servisi yapılmamaktadır.

 Olağanüstü koşullarda almak zorunda olduğumuz bu önlemlerden dolayı, zor koşullarda çalışan ekip arkadaşlarımızın uyarılarını dikkate almanızı rica eder, anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

 

• Havuzumuz 15 Haziran-08 Eylül tarihleri arasında faaliyette olacaktır.
• Hijyen kuralları gereği havuza her girişten önce duş alınması zorunludur.
• Vücudunda açık yara, enfeksiyon vb. olan misafirlerimizin havuza girmemeleri rica olunur .
• Havuza yüzme şortu ve mayo dışında vücudu örten kıyafetlerle girilmesi yasaktır.
• Havuzda plastik top, şişme yatak vb deniz oyuncaklarının kullanımı yasaktır.
• Havuz çevresine içecek servisimiz yoktur. İçecekler iskele barımızda kırılmaz kullan/at bardaklarla self-servis sunulmaktadır.
• Havuz bölümüne cam bardak veya cam şişede içecek getirilmesi yasaktır. Havuz çevresinde cam materyallerin kırılması durumunda havuzumuz boşaltılmak üzere 2 gün boyunca kapatılacağından bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ederiz.
• Havuz bölümüne evcil hayvan getirilmesi yasaktır.
• Denize uzaklığımız 300 mt.dir.

Hafta sonları , resmi tatiller, yılbaşı ve sevgililer günü gibi özel tarihlerde 12 yaş altı misafir kabul edememekteyiz. 

Çocuklu ailelerimizi belirtilen tarihler dışında aile odalarımızda misafir edebilmekteyiz.

Tesisimize ait özel bir otopark bulunmaktadır. Aracınızı tesisimizin tuğla kemerli ön kapısında ağır eşyalarınızı indirmek için kısa süreli park edebilirsiniz. Ancak daha sonra güvenlik açısından aracınızı tesisimizin özel otoparkına almanızı rica ederiz. 

Sabah kahvaltımız 09:00-11:00 saatleri arasında servis edilmektedir, mutfağımız gün boyu açık olup 22:00 a kadar yemek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kanolarımızı kullanımı otel misafirlerimize ücretsizdir. Bütün misafirlerimizin bu imkandan faydalanabilmeleri  için nehir gezilerinizi yarım saat ile sınırlamanızı rica ederiz. Nehirde akıntının güçlü olduğu günlerde araçlarımız güvenlik sebebi ile suya indirilmeyecektir.

Nehirde tekne turu için resepsiyonumuz size yardımcı olacaktır. İstediğiniz saatte iskelemizden tura başlayabilirsiniz. Tekne turları Ağva Balıkçılar ve Taşımacılar Kooperatifi tarafından düzenlenmektedir. 8 kişilik tekneler ile 45 dakikalık tekne turu ücreti 500,00 TL.dır.

Konuklarımza özel hazırlamakta olduğumuz ücretli ve ücretsiz doğa yürüyüşleri vb etkinlikleri etkinlik sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Odalara içecek ve yemek servisi yapılmamaktadır. Ancak acil ihtiyaç durumunda  0533 768 07 19 no’lu numaramızdan 24 saat destek alabilirsiniz.

Günlük temizlik istiyorsanız kapınızın dışına ‘lütfen odayı temizleyiniz’ askısını asmanızı rica ederiz. Günlük oda temizliği banyo temizliğinin yapılması, yatakların toplanması ve duş içine bırakılan kullanılmış havluların değiştirilmesini içerir.

Günlük temizlik saatlerimiz 15:00-18:00 saatleri arasındadır. Uzun süreli konaklamalarınızda resepsiyonumuza yatak çarşaf ve nevresimleriniz için değişim talebinizi iletebilirsiniz. Acil kat hizmeti ihtiyaçlarınız için 0533 768 07 19 no’lu numaramızı arayarak talebinizi bırakabilirsiniz.

Odalarımızda güvenlik ve hijyen sebebi ile sigara içilmemektedir. Sigara içen konuklarımızın odaların balkonlarını kullanmalarını rica ederiz.

Ahşap güzeldir. Unutmayın bu tesisi şehirde her gün yaşağıdınız beton yığınından uzaklaşmak ve farklı bir deneyim yaşamak için tercih ettiniz.

Odalarımız sese ve tüm dış etkenlere karşı  son teknoloji ile yalıtılmıştır.  Ancak  yine de odalarımızın tamamıyle ahşap olması sebebi ile ses konusunda 100% yalıtım sağlamak teknik olarak mümkün değildir. Odalarda ve balkonlarda komşularımıza rahatsızlık vermemek için özellikle sabah 10:00’dan önce ve 21:00’dan sonra gürültü konusunda hassasiyetinizi rica ediyoruz.

Otelimizin müsait olduğu günlerde Chk/in ve Chk/out saatlerinde mümkün olduğunca esneklik gösteriyoruz. Odalarımız müsait olduğu sürece erken Chk/in veya geç Chk /out yapabilirsiniz. Ancak rezervasyonlarımızın yoğun olduğu günler için chk/out saatimiz 12:00, chk/in saatimiz  14:00 dır.

Tesisimiz hayvan dostu bir tesistir. Tesisimizin uygun olan bazı odalarına saldırgan eğilimler gösterebilen türler dışında evcil hayvan kabul edilmektedir. Minik dostları ile yolculuk etmek isteyen konuklarımız Comfort, Mini Suit ve Kingfisher Suit odalarımıza rezervasyon yaptırabilirler.  Tesisimizin konumu ve geniş bahçesi evcil hayvanlarla tatil için son derece uygundur.

*Diğer misafirlerimizin rahatsız olabilme ihtimaline karşılık, minik dostlarımızı tesisimizin kapalı yemek bölümlerine kabul edemiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tesisimizde tam donanımlı, rahat oturumlu şömineli 2 ayrı toplantı salonu bulunmaktadır.  Kurumsal organizasyonlarınız,  toplantılarınız, resepsiyonlarınız için info@agvarobinsnest.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ağva güvenlik sorunlarının nadiren yaşandığı küçük bir beldedir. Tesisimizde güvenlik görevlimiz bütün gece görevi başındadır. Ancak yine de değerli eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanızı önemle rica ederiz. Kaybolan eşyalardan tesisimiz sorumlu değildir.

İnternet üzerinden satış yapan rezervasyon platformlarının tümü  komisyon ile çalışan acentalardır ve en iyi fiyatı garantilemeleri mümkün değildir. Tesisimizde yapacağınız rezervasyonlarda en iyi fiyat garantisi ve avantajlı konaklama paketlerinden yararlanmak için lütfen sitemizdeki ONLINE REZERVASYON bölümünü kullanınız.

Veee hazır olun! Instagram hesabımızı takip eden misafirlerimiz yıl boyunca çeşitli sürprizlerle karşılacaklar.

Tesisimizin tüm alanlarında  güçlü bir internet erişimimiz mevcut. Tesisimizin internet ağı dışında, özel TTNET şifreniz ile sınırsız ve çok yüksek hızda kullanabileceğiniz bir ağ altyapısı bulunuyor.  TTNET abonesi iseniz şifrenizi yanınıza almayı unutmayınız.

Load More