Ağva

Ağva Hakkında

Ağva bir doğa markasıdır ve su kaplumbağaları, porsuklar, balıkçıllar, tatlı su canlıları ve sayısız kuş türüne ev sahipliği yapar. Nehirler kuşların göç yolunda önemli mola noktalarıdır ve pek çok nadir türün doğal yaşam alanlarıdır. Sürdürürülebilir çevre ve sürdürülebilir turizm için bizimle olun.

Plajlar & Kumsallar

4,5 km uzunluğunda nefis bir kumsal, falezleri ve birbirinden şirin irili ufaklı koyları ile Ağva kıyılarını yürüyerek keşfetmeye hazır mısınız?

Yürüyüş parkurları

Tesisimizin de üyesi olduğu Ağva Sürdürülebilir Turizm ve Çevre Platformu'nun en önemli çalışmalarından biri. Yürüyüşleriniz için Explore Ağva turistik haritamızı resepsiyonumuzdan istemeyi unutmayınız.

Nehirler & Şelaleler

Göksu ve Yeşilçay nehirlerinin arasına kurulu küçük bir kasaba Ağva. Yeşilçay Ağva'da doğal bir liman oluştururken, Göksu Nehri kumsalın ortasından salınarak denize kavuşuyor.  Denizden İçerlere doğru el değmemiş bir doğa şelaleleriyle bizi karşılıyor.

AĞVA UZAY KAMPI
18-19-20 Temmuz tarihlerinde Sihirli Bilim Atölyesi'nin uzman kadrosu ile birlikte Robin's Nest'in yeşillikler içerisindeki kamp alanında minik misafirlerimiz için çok özel bir kamp programı hazırladık. Detaylar için facebook/agvarobinsnest

Duyurular & Etkinlikler

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

22 Nisan  Cumartesi gecesi Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean NightAkdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

29 Nisan Cumartesi  Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin