Ağva

Ağva Hakkında

Ağva bir doğa markasıdır ve su kaplumbağaları, porsuklar, balıkçıllar, tatlı su canlıları ve sayısız kuş türüne ev sahipliği yapar. Nehirler kuşların göç yolunda önemli mola noktalarıdır ve pek çok nadir türün doğal yaşam alanlarıdır. Sürdürürülebilir çevre ve sürdürülebilir turizm için bizimle olun.

Plajlar & Kumsallar

4,5 km uzunluğunda nefis bir kumsal, falezleri ve birbirinden şirin irili ufaklı koyları ile Ağva kıyılarını yürüyerek keşfetmeye hazır mısınız?

Yürüyüş parkurları

Tesisimizin de üyesi olduğu Ağva Sürdürülebilir Turizm ve Çevre Platformu'nun en önemli çalışmalarından biri. Yürüyüşleriniz için Explore Ağva turistik haritamızı resepsiyonumuzdan istemeyi unutmayınız.

Nehirler & Şelaleler

Göksu ve Yeşilçay nehirlerinin arasına kurulu küçük bir kasaba Ağva. Yeşilçay Ağva'da doğal bir liman oluştururken, Göksu Nehri kumsalın ortasından salınarak denize kavuşuyor.  Denizden İçerlere doğru el değmemiş bir doğa şelaleleriyle bizi karşılıyor.

AĞVA UZAY KAMPI
18-19-20 Temmuz tarihlerinde Sihirli Bilim Atölyesi'nin uzman kadrosu ile birlikte Robin's Nest'in yeşillikler içerisindeki kamp alanında minik misafirlerimiz için çok özel bir kamp programı hazırladık. Detaylar için facebook/agvarobinsnest

Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin