Robin’s Nest  Restoran

Nehir kıyısında konumlanmış 150 m2 kapalı alana sahip çam kütüklerinden imal edilmiş kapalı restoranımız kış aylarında Ağva'nın el değmemiş  doğasına nazır kahvaltılar yemekler ve çay sohbetleri için ideal bir ortam sunuyor.

Sabah kahvalltımız 08:30-10:30 saatleri arasında servis ediliyor. Hafta sonları ve  yoğun günlerde kahvatımız açık büfe, diğer günlerde aynı zenginlikte serpme kahvaltı olarak sunuluyor.

Akşam yemeğimiz saat 19:00 da başlıyor. 23:00 a kadar devam ediyor. Akşam yemeğimizde sırasıyla çorba, günün zeytinyağlıları, ara sıcak, salata ve  alakart menümüzden seçeceğiniz birbirinden lezzetli ana yemeklerimiz ile tatlı seçeneklerimiz yer alıyor. 

Akşam yemeğine yetişemeyeceğinizi düşünüyorsanız veya akşam yemeğininizi tesis dışında almak isterseniz online rezervasyon panelimizden oda&kahvaltı seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Konaklama paketine dahil olmayan öğle yemekleriniz için restoranımız tüm gün alakart olarak hizmet vermektedir.

Kış aylarında müzik organizasyonlarımızın olduğu gecelerde çocuklu ailelerimizin restoranımızı  19:00-21:00 saatleri arasında kullanmaya özen göstermelerini  rica ediyoruz.

Unutmayın ! Kış sezonunda her gün 16:0-17:00 saatleri arasında, ev yapımı taze atıştırmalıklarımızla birlikte nehir kıyısındaki restoranımızda sizleri çay saatimize bekliyor olacağız. 

 


Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin