İskele Restoran

200 metre nehir bandına sahip iskelemiz bahar ve yaz aylarında hem otel konuklarımıza hem de günübirlik ziyaretçilerimize hizmet veriyor. Mutfağımız Ege'nin tatlarını, yöremizin mantar ve otlarını,  dünyanın en lezzetli balıkları ve Karadeniz'den gelen lezzetlerle ustalıkla harmanlıyor.

Yaz aylarında nehir kıyısındaki iskele restoranımızda uzun ve keyifli yemeklerin yanı sıra havuz ve hamak keyfinizi bölmeden açık mutfağımızdan mangal seçeneklerimizi, gözleme çeşitleri ve ev yapımı mantıdan oluşan yerel lezzetleri tercih edebilirsiniz  

 


Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin