Yeme İçme

Robin’s Nest  Restoran

Göksu Nehri'nin kıyısında çam kütüklerinden imal edilmiş restoranımız kış aylarında Ağva'nın bakir doğasına nazır kahvaltı,  yemek ve çay saatlerinde hizmet veriyor.

İskele Restoran

200 metre uzunluğundaki nehir bandında konumlanan iskele restoranımızda nehrin dinginliğinde ve mutfağımızın gurme lezzetleri eşiliğinde koşturmaya ve kaosa kısa bir mola... 

Mutfak Atölyeleri

Toplantılarınıza özel barbeku organizasyonları, açık mutfak atölyeleri, şarap tadımları, sıcak şarap ve sucuk ekmek partileri ile hizmetinizdeyiz.

Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin