Thank You for Being a Friend Party

AĞVA ROBIN'S NEST'TE ESKİ DOSTLARLA NOSTALJİK BİR YOLCULUK

Geçtiğimiz günlerde Robin's Nest'te çok sevdiğimiz eski dostlarımızı ağırladık. Aradan o kadar zaman geçmişti ki, hesapladık görüşmeyeli tam 25 yıl olmuş

Eski dostlarla yeniden buluşmanın verdiği heyecanla, sizleri yeniden çocukluk ve gençlik anılarınıza götürecek , danslı, müzikli, coşkulu , eğlenceli ve bol  muhabbetli buluşmalar tasarladık.

Ağva Robin’s Nest’te eski dostlara özel konaklamalı gecelerimizde, şömineli salonumuzda, çok renkli müzik gruplarımız dönemin müzikleri ve kostümleri ile bizlere eşlik ediyor olacak.

Grubunuzu toparlayın, zamanda  kısa ama keyifli  bir yolculuğa  çıkalım. Size özel hazırlayacağımız paketlerimiz  için info@agvarobinsnest.com  adresimizden veya 0532  513 53 45 no’lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.  

Bu organizasyon için bize ilham veren eski dostlara sonsuz teşekkürler.


Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin