Kurumsal Toplantı Paketleri

TOPLANTI VE ORGANİZASYONLARA ÖZEL

Ağva’da Göksu Nehri  kıyısında 6 dönüm arazi üzerinde, 200 metre genişliğindeki nehir bandında konumlanmış mekanımızda bir yılı aşkın bir süredir kurumsal organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Tesisimizin özel konumu, seçkin misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz özel menülerimiz, ev konforu ve sıcaklığında dekore edilmiş şömineli toplantı salonumuz ile sonuçları itibarı ile  verimli ve memnun edici ulusal ve global pek çok kurumsal toplantıya imza attık.

Toplantı salonumuzda sunumlarınız için perde, projeksiyon cihazı, 5 adet flipchart,  flipchart kağıdı, marker,  not defterleri, kalem vb. kırtasiye malzemelerimizin yanı sıra, printer, ücretsiz WiFi ve ihtiyaç anında devreye alınabilecek  3G modem cihazımız bulunuyor.

Toplantı salonumuz 150 m2 ve U, konferans, veya sınıf düzenine uygun olarak , veya yoga, kişisel gelişim vb eğitimlerde  istenildiği  biçimde düzenlenebiliyor.


TOPLANTILARDA KONAKLAMA

Tesisimizin tüm oda tiplerinde toplam 85 yatak bulumaktadır. Tesisimizin toplamında bağımsız yatak kapasitemiz 66'dır..

 

YEME & İÇME

Tüm kurumsal organizasyonlarımızda, toplantı salonumuzun  ve tüm ekipmanın tam gün kullanımı ile birlikte, karşılamalar  ve toplantılar süresince çay, kahve, limonata ve ev yapımı ikramlarımız (kek, poğaça, börek, kurabiye  ve mini sandviçler)  fiyatlarımıza dahildir.

Tesisimizde gerçekleştirdiğimiz konaklamalı kurumsal organizasyonlarımızda yarım veya tam pansiyon hizmet verilmektedir. 

Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin