Fotosafari, Yürüyüşler & Atölyeler

GRUPLARA ÖZEL DOĞA  YÜRÜYÜŞLERİ VE ETKİNLİKLER

Kurumunuza özel  motivasyon toplantıları, kurumsal iç iletişim vb. kurum içi memnuniyetin hedeflendiği  grup organizasyonlarınızda toplantılarınızın verimini arttırmaya yönelik   özel paketler hazırladık.  Ek paketlerimiz tarih ve  katılımcı sayısı göz önünde bulundurulularak ayrıca  ücretlendirilmektedir. Konaklamanıza eklemek istediğiniz etkinlik  paketlerimiz ile ilgili detaylar için lütfen fiyat alınız.


1)     Kilimli Tepesi doğa yürüyüşü- Trekking

Deniz, falez, orman, etaplarından oluşan ve farklı dokuların ve  endemik bitkilerin gözlemlenenileceği muhteşem bir doğa parkuru

Süresi: 3 saat

Minimum katılımcı sayısı:15


2)     Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk-Doğa yürüyüşü (15 Eylül-15 Kasım)

Jilber Barutçiyan ile Mantar söyleşileri ve Mutfak Atölyesi – Bir Gurme Deneyimi
Ağva ormanlarında mantar toplama yürüyüşümüzün ardından etkinliğimiz Robin’s Nest’in şömineli toplantı salonunda Barutçiyan’ın keyifli sunumu ve söyleşisinin ardından etkinliğimiz mutfak şeflerimiz ile birlikte hazırlayacağımız yörenin mantarlı lezzetlerinin sunumları ve şarap eşiliğinde  devam ediyor. Etkinliğimizin amacı katılımcılara doğadaki mantarlar hakkında bilgiler verirken, doğa sevgisini paylaşmak ve doğa dostlarının, dünyanın önemli mutfaklarında kullanılan en üst kalitedeki kıymetli mantarları tanımalarını sağlamak .

Süre: 5 saat

Minimum katılımcı sayısı: 15


2)     Özel Barbekü Organizasyonları

Nehir kıyısında grubunuza ayrılacak bölümde mangalda öğle yemeği.

Süre: -

Minimum katılımcı sayısı: -


3)     Hacıllı Şelalelerinde Bir Gün -Trekking

İlkbahar , ve yazın ilk haftalarında gerçekleştirdiğimiz piknikli etkinlikte , 90 dakikalık Hacıllı Şelaleleri yürüyüşü ve kamp ateşinde sucuk&  ekmekli öğle yemeği var.

 Süre: 13:00-19:00

Minimum katılımcı sayısı: 10


4)     Sonsuzluk  ve bir gün -Fotosafari

Fotograf  Ustamız Mehmet Akgül ile ilkbahar , ve ilkyazda  gerçekleştirdiğimiz piknikli etkinlikte  90 dakikalık Hacıllı Şelaleleri yürüyüşü ve kamp ateşinde sucuk& ekmek ile  öğle yemeği var.

 Süre: 13:00-19:00

Minimum katılımcı sayısı: 10

 

5)     Göksu’da Nehir Safarisi (15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında)

Sürdürülebilir Turizm için 4 yıldır çalışmalarını sürdüren derneğimiz tarafından tasarlanan elektrk motorlu tekneler ile Göksu nehrinde keyifli bir safari.

Süre : 90 dakika

Maksimum kişi sayısı : 6


6)     Kadırga Koyu  -Trekking

İlkbahar , yaz ve sonbaharda gerçekleştirdiğimiz Kadırga Koyu gezimizde, Karadeniz'in vahşi dalgalarının oluşturduğu büyüleyici anfiteatrda denize giriyor ve günbatımını izliyoruz. 

 Süre: 17:00-19:00

Minimum katılımcı sayısı: 10


Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin