Toplantı & Organizasyonlar

Kurumsal Toplantı Paketleri

Kurumunuza özel  motivasyon toplantıları, kurumsal iç iletişim vb. kurum içi memnuniyetin hedeflendiği  grup organizasyonlarınızda toplantılarınızın verimini arttırmaya yönelik özel paketler hazırladık. 

Foto Safari, Yürüyüşler & Atölyeler

Konularının uzmanları sanatçılar ve profesyonellerle keyifli pek çok organizasyona imza attık. Fotograf Sanatçımız Mehmet Akgül, Mikolog Jilber Barutçiyan, Akut üyemiz Celal Asan, ve Sommelier Murat Yankı ile sizlere bambaşka dünyaların kapılarını açacak etkinliklerimize katılın.

'Thank you for Being A Friend' Party

Eski dostlarınızla birlikte sizleri yeniden çocukluk ve gençlik anılarınıza götürecek , danslı, müzikli, coşkulu , eğlenceli ve bol  muhabbetli buluşmalar hazırladık. Grubunuzu toparlayın, birlikte zamanda  kısa ama keyifli  bir yolculuğa  çıkalım


Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin