Göksu'da Nehir Safarisi

ISSIZ BİR NEHİRDE SESSİZ BİR SEYİR... 

Yaz ayları boyunca elektrikli teknelerimiz ile Göksu nehrinde safariye çıkıyoruz.

Geçtiğimiz yıl derneğimizin katkılarıya projelendirilen elektrik motorlu  teknelerimizle Göksu'da nehir safarilerine çıkıyoruz.  Kumanya ve şarap eşliğinde yapacağınız 90 dakikalık safaride Göksu Nehri'nin el değmemiş doğasında yapacağınız yolculuk sırasında balıkçıllar, kuşlar, kaplumbağalar ile birlikte  dinginliğin tadını çıkarın.   Göksu'da nehir safarilerimiz 15 Mayıs- 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Tüm geliri sürdürülebilir turizm projelerine aktarılmakta olan Göksu'da Nehir Safarisi bir  'Explore Ağva' etkinliğidir.  Safari rezervasyonunuzu Robin's Nest resepsiyonundan yapabilirsiniz.

Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin