Konserler & Etkinlikler

ROBIN'S NEST'TE SONBAHAR

 

MORENO İLE Mediterannean Nights

 Ağva Robin's Nest'te Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi


JAZZ ON THE RIVER / NEHİRDE CAZ

ÜLKÜ AYBALA SUNAT & EYLÜL BİÇER DUO

Yetenekli bir ikili , duygu dolu bir performans. 2007 Nardis Caz Vokal yarişmasında Nardis Özel Ödülü ve ‘Sibel Köse’ workshop ödülü sahibi Ülkü Aybala Sunat ve yetenekli caz gitaristi Eylül Biçer ile beraberiz.


FUNDA SEZER TRIO

With a heart full of soul

Caz müziğinin genç yeteneklerinden Funda Sezer ile Nehirde Caz. Nardis Caz Vokal ödüllü Sezer, kendi projesi olan "FundoLatino" ve "Fundoswings" ile samba, bossa nova, caz ve Güney Amerika ezgilerinden oluşan repetuarıyla dinleyicilerini 3 saatlik unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor.

******


NİSO KASTON ORKESTRASI

Ağva Robin's Nest'te Niso Kaston'un yönetiminde, gitarda Niso Kaston, vokalde Berrak ve Niso Kaston, saksafonda Fırat ile birlikte romantizm ve eğlencenin doruklarında keyif, ve lezzet dolu bir gece.

 

DOĞA ,MANTAR VE YEME İÇME ÜZERİNE

 

MANTARLARIN GİZEMLİ DÜNYASINA YOLCULUK

Her yıl Ekim ayında  Mikolog Jilber Barutçiyan ile Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuğa çıkıyoruz.  Jilber’in keyifli sunumu ve söyleşinin ardından etkinliğimiz Orman yürüyüşü, mantar sergisi ve yörenin mantarlı lezzetlerinin  sunumları ile devam ediyor.  

Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk etkinliğimizin tüm detaylarına facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

*Takvimimizde yer alan tüm müzikal etkinlikler tesisimizin kapalı salonlarında gerçekleşmektedir. Çevreye verebileceği zarardan ötürü  otelimizin açık alanlarında anfi gerektiren  canlı müzik etkinlikleri yapılmamaktadır. Açık alanlarda  yapılacak müzikal etkinlikler ses yükselticiler kullanılmadan akustik entrumanlar ile yapılabilir. Bu konuda desteğinizi ve anlayışınızı rica ediyoruz.

15 Ekim Cumartesi günü çocuklarımızla birlikte Jilber Barutçiyan yönetiminde Mantarlar Alemine Yolculuğa çıkıyoruz.

Ayrıntılı bilgi facebook etkinlik sayfamızda

Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin