Doğa yürüyüşleri

AĞVA'YI YÜRÜYEREK KEŞFET !

Nehirler ve ormanlarla çevrilli bir sahil kasabası Ağva. Bu şanslı coğrafyada şehrin stresinden uzaklaşabilmeniz için yürüyüş rotalarını her yıl sizin hazırlıyor ve haritalandırıyoruz. Yürüyüşleriniz için Türkiye'nin en iyi turistik karikatür gezi haritası olan Explore Ağva haritamızı resepsiyonumuzdan istemeyi unutmayınız.

Kilimli Parkuru : Orta zorluk derecesinde 6,5 kmlik bu parkur hakkında detaylı bilgiye exploreagva.com sayfamızın rehberler bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kurfallı Orman Parkuru: Robin's Nest'in hemen karşı kıyısında Kurfallı Köyü sınırında yer alan meşe ve kestane ormanları parkuru her mevsim keyifle yürüyebileceğiniz orman patikalarından oluşuyor. Yöre halkı mantar zamanı bu ormanlarda mantar toplamaya çıkıyor.

Dudubayırı Tepesi : Robin's Nest'in hemen arkasındaki tepede yürüyüş yapmak isterseniz Karaağaç Caddesi'ndeki patikalardan ormana giriş yapabilirsiniz.

Hacıllı Parkuru : Parkur yürüyüşüne Ağva'nın 17 km uzağındaki Hacıllı Köyü'nden başlanıyor. Göksu Nehri'nin kıyısından Hacıllı Şelalelerine gidiş dönüş  4 km . Parkur detaylarına exploreagva sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

*Parkurlarımızı Wikiloc trail uygulamasını mobil telefonlarınıza indirerek online rehber eşliğinde yürüyebilirsiniz.

Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin