Etkinlikler

Doğa yürüyüşleri

Nehirler ve ormanlarla çevrilli bir sahil kasabası Ağva. Bu şanslı coğrafyada şehrin stresinden uzaklaşabilmeniz için yürüyüş rotalarını her yıl sizin hazırlıyor ve haritalandırıyoruz. 

Göksu'da Nehir Safarisi

Issız bir nehirde sessiz bir seyir ! Geçtiğimiz yıl derneğimizin katkılarıya projelendirilen elektrikli teknelerimizle Göksu'da nehir safarisine çıkıyoruz. Göksu'da nehir safarilerimiz 15 Haziran- 15 Eylül tarihleri arasında yapılmaktadır.

Konser & Etkinlik Takvimi

Çok sevdiğimiz müzisyenlerimiz Cumartesi akşamları canlı performansları ile doğa, mantar yemek, şarap uzmanlarımız keyifli sunumları ile Robin's Nest'te bizlerle olacak. Etkinlik takvimimiz için tıklayınız.

Robin's Nest'te Yılbaşı

YILBAŞI PROGRAMIMIZ
Her yılbaşı eski yıla veda ederken sizlere, doğayla başbaşa, samimiyet ve huzur dolu, müzik dolu çok keyifli bir yılbaşı programı hazırlıyoruz. Her yeni yılın ülkemize ve dünyaya barış ve huzur getirmesini dileği ile...

Dolunay Partileri

ESKİ TARZ BİR KUMSAL EĞLENCESİ

Mumlarla ışıklandırılımış muhteşem bir nehir ve kamp ateşleri etrafında nostaljik bir gece. öncekileri kaçırdıysanız Ağva Dolunay Partilerini bu yaz sakın kaçırmayın ! Parti duyurularımız için internet sitemizi ve facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

*Ağva Dolunay Partileri bir Explore Ağva organizasyonudur.

Mantar Günleri

Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. Bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz 'Yağmur'dan Sonra' Ağva Mantar Günleri'nin yanı sıra, mantar sezonu boyunca Robin's Nest'te çeşitli mantar yürüyüşleri ve organizasyonlarına ev sahipiliği yapacağız.

*'Yağmurdan Sonra' Ağva Mantar Günleri bir Explore Ağva etkinliğidir.   

Duyurular & Etkinlikler

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

E Bülten Kaydı
Özel indirim ve etkinlilerden
haberdar olmak için...

 
Bizi Takip Edin