Eating and Drinking

Robin’s Nest  Restoran

Göksu Nehri'nin kıyısında çam kütüklerinden imal edilmiş restoranımız kış aylarında Ağva'nın bakir doğasına nazır kahvaltı,  yemek ve çay saatlerinde hizmet veriyor.

İskele Restoran

200 metre uzunluğundaki nehir bandında konumlanan iskele restoranımızda nehrin dinginliğinde ve mutfağımızın gurme lezzetleri eşiliğinde koşturmaya ve kaosa kısa bir mola... 

Toplantılarınıza özel

Toplantılarınıza özel barbeku organizasyonları, krudite ikramları ile kokteyller ve bar geceleri, sıcak şarap ikramlı tekne gezileri ve organizasyonlarınıza özel diğer pek çok seçenekle hizmetinizdeyiz.

Bizimle çalışmak ister misiniz? 2015 yaz sezonunda faaliyete geçecek Baby Robins Club'da miniklerin tatiline renk katmak için bizimle olmaya ne dersiniz? Çocuk eğitimi, gelişimi, çocuk psikolojisi, ve ilgili konularda eğitim görmüş çocuk ruhlu adayları Robin's Nest'e görüşmeye bekliyoruz.

Announcements & Events

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

Newsletter Registration
to be informed about special
discounts and events

 
Follow Us