Activities

Doğa yürüyüşleri

Nehirler ve ormanlarla çevrilli bir sahil kasabası Ağva. Bu şanslı coğrafyada şehrin stresinden uzaklaşabilmeniz için yürüyüş rotalarını her yıl sizin hazırlıyor ve haritalandırıyoruz. 

Göksu'da Nehir Safarisi

Issız bir nehirde sessiz bir seyir ! Geçtiğimiz yıl derneğimizin katkılarıya projelendirilen elektrikli teknelerimizle Göksu'da nehir safarisine çıkıyoruz. Göksu'da nehir safarilerimiz 15 Mayıs- 15 Eylül tarihleri arasında yapılmaktadır.

Robin's Nest Etkinlik Takvimi

Çok sevdiğimiz müzisyenlerimiz Cumartesi akşamları canlı performansları ile doğa, mantar yemek, şarap uzmanlarımız keyifli sunumları ile Robin's Nest'te bizlerle olacak. Etkinlik takvimimiz için tıklayınız.

Çocuk Kulübü

Baby Robins Club 2015 yaz sezonunda miniklerin hizmetinde olacak. Onlar doğanın içinde tümüyle doğal materyallerle  teknolojiden uzak bir tatilin tadını çıkarırken siz ister nehirde balık tutun isterseniz eşinizle gün batarken şarabınızı yudumlayın .

Dolunay Partileri

Eski tarz bir kumsal eğlencesi. Mumlarla ışıklandırılımış muhteşem bir nehir ve kamp ateşleri etrafında nostaljik bir gece. Eğer bugüne kadar katılmadıysanız Ağva Dolunay Partilerini bu yaz sakın kaçırmayın ! parti duyurularımız için internet sitemizi ve facebook sayfamızı takip edin.*Ağva Dolunay Partileri bir Explore Ağva organizasyonudur.

Mantar Günleri

Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. Bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz 'Yağmur'dan Sonra' Ağva Mantar Günleri'nin yanı sıra, mantar sezonu boyunca Robin's Nest'te çeşitli mantar yürüyüşleri ve organizasyonlarına ev sahipiliği yapacağız.*'Yağmurdan Sonra' Ağva Mantar Günleri bir Explore Ağva etkinliğidir.   

Announcements & Events

Ağva'da Sonbahar ....

Moreno ile Akdeniz Rüzgarı / Mediterranean Night Akdenizli Moreno'nun gitarı ve büyülü sesi  ile dinginliğin kıyısında bir Akdeniz gecesi

Ülkü Aybala Sunat ve Eylül Biçer Duo ile /Şömine başında Caz Türkiye’nin tanıdığı en duru seslerden Ülkü Aybala Sunat ve Türkiye’nin genç yeteneklerinden gitarist, aranjör besteci Eylül Biçer’in samimi içten duygu dolu  performansları ile  Cumartesi geceleri kardeş otelimiz Tranquilla’da beraber olacağız.

Yağmur'dan Sonra...Mantarların Gizemli Dünyasına Yolculuk VI .Her yıl Ekim ayında mantarların büyülü dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. 


 

Newsletter Registration
to be informed about special
discounts and events

 
Follow Us